Bingo Soft 6 Kg Star

Bingo Soft 6 Kg Star

10.90

Bu ürünü bulabileceğiniz reyonlar
Gıda Dışı | Temizlik | Yumuşatıcı | Büyük Boy |
Marka: BINGO
Ürün Kodu: GD.TEMZ.HAYAT.BBY.009
Stok Durumu: Var
   ya da   
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

 

Bingo Soft Konsantre Star Yumuşatıcı gerçek parfüm etkisi ile starların parfümleri çamaşırlarınızın içine işliyor.
 
Hayalinizdeki temizlik ile yaşamı kolaylaştıran Bingo ailesi, yeni yumuşatıcı ürünü Bingo Soft Konsantre Star ile çamaşırlarınızda gerçek ‘eau de parfum’ etkisi yaratacak. Bingo Soft Konsantre Star, sıra dışı kokusu ve özel tasarımlı altın rengi ambalajıyla premium yumuşaklık ve kalıcılık sunuyor. 
 
 
Bingo Soft Konsantre Star, çamaşırlarının yanı sıra evlerinin dört bir tarafını da parfüm kokusunun sarmasını isteyen tüketicilere yepyeni bir alternatif olacak.
 
Bingo'nun sizlerle buluştuğu ilk günden bu yana tam 25 yıl geçti. Geçtiğimiz bu çeyrek yüzyıl boyunca Bingo, bu coğrafyanın gerçeklerini ve ihtiyaçlarını bilen; sahip olduğu 25 yıllık tecrübesini sizlerle paylaşan bir marka oldu. Temizlikte çeyrek asrı devirmiş olmamızın şerefine şimdi Bingo'da büyük bir değişim başlıyor!
Pazara 1987 yılında giriş yapan Bingo, temeli o günlerde atılıp da hâlâ varlığını sürdürebilen yegane yerli sermayeli deterjan markası olmuştur.
Satışlarının artmasıyla giderek büyüyen bir marka olan Bingo, 93-94 yıllarında arka arkaya Yumuşatıcı, Krem Temizleyici, Yüzey Temizleyici ve Cam Temizleyici ürünlerini piyasaya sürerek ürün gamını genişletir.
2001 yılında Bingo, İzmit'te inşaa edilen yeni fabrikasına taşınır ve 200 bin ton toz, 300 bin ton sıvı üretim kapasitesine ulaşır. Kendi özel limanı olan bu fabrika sayesinde ihracatı canlanan Bingo'nun iç piyasadaki rekabet gücü de büyük ölçüde artar.
Bulgaristan, Ukrayna ve Cezayir'de birer fabrika kurulur. Dünya genelinde tam tamına 44 ülkeye ihracat başlar.
2009 yılında Bingo'nun rakiplerinden ayrışan şemsiye marka stratejisi, "Zamane Anneleri ve Kızları" kampanyasıyla desteklenir. Tüketici nezdinde marka bilinirliği artan Bingo, üç yıl içinde ambalajdan reklama birçok alanda ödüle layık görülür.
Bingo 25. yılına, logosundan ürün gamına kadar uzanan köklü değişikliklerle giriyor. Yeni logo tasarımıyla Bingo, şimdi daha sıcak, yakın ve modern bir görünüme sahip. Ayrıca logo zemininde yer alan yeni sembolü sayesinde su damlasının dokunduğu yeri temizleyen, doğadan gelip yine doğaya dönen karakteristiği; Bingo'nun dokunduğu, birebir kullanıldığı her yerde su olduğunu sembolize ediyor.
 

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Etiketler: star, soft, bingo,
by erhan atalar